De Blekere zadovoljan suđenjem

Izvor: B92, 04.Maj.2011, 14:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

De Blekere zadovoljan suđenjem

Belgijski arbitar Frank De Blekere izuzetno je zadovoljan svojim suđenjem revanš utakmice polufinala Lige šampiona između Barselone i Real Madrida (1:1).

AP/Beta

Iako Evropska fudbalska unija (UEFA) zabranjuje da učesnici komentarišu utakmicu, Belgijska fudbalska federacija je saopštila da je zadovoljna suđenjem De Blekerea.

Polemiku u javnosti izazvala je odluka Blekera da poništi gol igrača Reala Gonzala Iguaina, koju mnogi smatraju nepravednom.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Belgijska štampa je prenela izjavu Kristijana Ronalda koji je ocenio pogodak Iguaina "potpuno regularnim".

Komentator radija RTBF istakao je da "faul koji je doveo do poništenja gola nije bio očigledan". Ronaldo je odgurnut sa leđa, lopta je stigla do Iguaina koji je savladao Valdesa, ali je u međuvremenu Portugalac u padu zakačio za nogu Ćavija koji je takođe pao.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.