Topić: Titula donosi radost, ostaje žal za Evroligom

Izvor: RTS, 11.Jun.2018, 23:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Topić: Titula donosi radost, ostaje žal za Evroligom

Trener košarkaša Crvene zvezde Milenko Topić, posle osvojene titule šampiona Srbije, rekao je da se raduje zbog titule, ali da ostaje žal za Evroligom.
Topić je u debitanskoj sezoni kao samostalni trener, odmah pošto je nasledio Dušana Alimpijevića, nanizao sve pobede u Superligi i u finalnoj seriji FMP iz Železnika sa 3:0.

"Volim Zvezdu i biću uz nju, da li na klupi ili >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << tribinama. Ne znam kakva mi je sudbina, izanaliziraćemo sve. Na raspolaganju stojim klubu", rekao je Topić na konferenciji za medije u dvorani "Aleksandar Nikolić" posle pobede 97:88.
Topić, koji je i kao igrač osvojio titulu sa crveno-belima, priznao je da je sezona neuspešna zbog izostanka trofeja u ABA ligi.
"Žalimo za ABA ligom, još uvek nismo preboleli poraz u finalu. Trofej šampiona Srbije donosi nam slavlje i radost, ali nećemo igrati Evroligu i cilj nije ispunjen", naveo je Topić, dodavši da mu prijaju skandiranja njegovog imena sa tribina.
Topić je, takođe, priznao da je bilo promašaja sa pojačanjima i da je to pre svega rezultat finansija.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Topić ne zna da li će ostati trener Zvezde

Izvor: B92, 12.Jun.2018, 08:16

Trener Crvene zvezde Milenko Topić, posle osvojene titule šampiona Srbije, rekao je da trenutno ne zna da li će ostati na toj funkciji u novoj sezoni.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.