Izvor: Sportske.net, 27.Mar.2017, 15:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lazić: "Budućnost imala sedam dana za pripremu"
Košarkaš Crvene zvezde mt:s Branko Lazić istakao je da ekipa izlazi na megdan Budućnosti posle napornog perioda, a da je protivnik imao dovoljno vremena da se pripremi za revanš.
Aktuelni šampion Srbije i ABA lige u utorak od 19 časova gostuje podgoričkoj Budućnosti u okviru revanš susreta polufinala plej-ofa regionalnog takmičenja.
Zvezda je ubedljivo slavila u prvom susretu, ali je nakon toga odigrala dva meča u >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Evroligi i pritom putovala do Barselone i nazad.
"Iza nas je zaista težak i naporan period sa mnogo utakmica, ali moramo da budemo čvrsti, da odigramo borbeno, maksimalno skoncentrisano i to na teškom terenu u Morači" kazao je Branko Lazić.
Dva dana pred revanš Budućnost je otpustila Markusa Vilijamsa, pa i Branko Lazić, poput trenera Radonjića, očekuje da protivnička ekipa odreaguje na promenu.
"Dobro se poznajemo sa ekipom Budućnosti, imali su 7 dana da se dobro pripreme za ovu utakmicu, a očekujem i da će reagovati na promene u timu" dodao je Lazić.
Revanš susret je zakazan za 28. mart od 19 časova.












