Izvor: HotSport.rs, 06.Jan.2024, 10:02

JABUSELE PONOVO PRAVIO HAOS: Francuz „gasio“ Musu nakon utakmice! (VIDEO)

Niz rekorda oboren na meču. Real Madrid je ostvario impresivan uspeh pobedivši Anadolu Efes u utakmici 19. kola Evrolige rezultatom 130:126. Ovaj susret bio je izuzetno uzbudljiv i neizvestan, a trajao je četiri četvrtine i još toliko produžetaka.     Domaćin je na kraju slavio zahvaljujući sjajnoj igri Džanana Muse i Marija Hezonje, koji su bili ključni za devetu uzastopnu pobedu ... Read more
The post JABUSELE PONOVO PRAVIO HAOS: Francuz „gasio“ Musu nakon utakmice! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.