Izvor: Sportal.rs, 26.Okt.2014, 00:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EL: Gaudlok "ukrao" Vilijamsu MVP titulu
Endrju Gaudlok iz Fenerbahče Ulkera najkorisniji je igrač drugog kola Evrolige. U pobedi istanbulskog tima nad Turovom imao je indeks uspešnosti 30, meč je završio sa 27 poena , tri skoka i dve asistencije.
Gaudlok je tako "oteo" MVP titulu Markusu Vilijamsu koji je imao bolji učinak, ali ne i tu sreću da se raduje nakon drugog kola. Plejmejker Crvene zvezde Telekom na meču sa Neptunasom sakupio 31 indeksni >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << poen, ali je ostao bez titule zbog poraza crveno-belih. Vilijams je meč završio sa 23 poena, šest asistencija i dve ukradene lopte.
Gaudlok je nabolji strelac drugog kola sa 27 poena, Langford, Vilijams i Kulig postigli su po 23. Miloš Teodosić , as CSKA iz Moskve, jedini je sa dvocifrenim učinkom što se asistencija tiče, sakupio je 11 u pobedi protiv Makabija 99:80.
(Foto: MN Press)
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda




















