Izvor: Scandal.rs, 17.Okt.2014, 11:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Završio u bolnici: Glumac čeka operaciju?!
Glumac Dragan Nikolić proveo je nekoliko dana na ispitivanju na Prvoj hirurškoj klinici u Beogradu zbog problema s debelim crevom.
Nikolić je otpušten iz Klinike za digestivnu hirurgiju u sklopu Kliničkog centra i zakazana mu je operacija, saznaje “Blic”.
Nikolić je poslednjih meseci imao problema s debelim crevom, zbog čega je i odlučio da se podvrgne detaljnim lekarskim ispitivanjima.
Izvor: Blic
Foto: Life Content
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







