Izvor: Svet, 28.Maj.2016, 11:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Beogradu uskoro i mural posvećen Bouviju
U čast nedavno preminulom muzičaru Dejvidu Bouviju, gradski menadžer Goran Vesić otvorio je sinoć u Jugoslovenskoj kinoteci izložbu fotografija Dejvida Rašića, u kojoj će posetioci moći da uživaju do 21. avgusta.
– Veliko mi je zadovoljstvo da smo u prilici da imamo ovako veliku izložbu u Beogradu – rekao je Vesić otvarajući izložbu. On je najavio da će u naredna tri meseca Beograd dobiti mural posvećen Dejvidu Bouviju.
U Beogradu uskoro i mural posvećen Bouviju
Izvor: Scandal.rs, 28.Maj.2016
U čast nedavno preminulom muzičaru Dejvidu Bouviju, gradski menadžer Goran Vesić otvorio je sinoć u Jugoslovenskoj kinoteci izložbu fotografija Dejvida Rašića, u kojoj će posetioci moći da uživaju do 21. avgusta...– Veliko mi je zadovoljstvo da smo u prilici da imamo ovako veliku izložbu...











