Izvor: Poznati.info, 12.Jul.2013, 10:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tijana Dapčević: Konačno izgledam kao žensko
Sa pevačicom Tijanom Dapčević o letnjim planovima, muzici, glumačkom izazovu i porodici. Od kada sam smršala i pustila kosu izgledam ženstvenije. Najmoćnije se osećam na visokim potpeticama
ZA razliku od mnogih poznatih ličnosti koje tek razmišljaju o odmoru, Tijana Dapčević se već vratila sa letovanja. Prva stanica bila joj je rodna Makedonija, a zatim je sa suprugom Milanom i sinom Vukom otputovala u >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << Grčku, gde su proveli gotovo mesec. Pevačica, koja se nedavno oprobala i kao glumica u predstavi „Pukla bruka“, uz prvaka Beogradskog dramskog pozorišta Mikija Damjanovića, kaže da su uživali na Halkidikiju, gde porodično letuju već tri godine zaredom.
* Da li ćete raditi tokom leta?
- Krajem jula imam zakazane nastupe u Crnoj Gori, gde me tokom avgusta očekuje i izvođenje predstave „Pukla bruka“. Osim toga, sa Leontinom Vukomanović radim po Srbiji matine koncerte za decu. Pevamo uglavnom dečje pesme sa horom, mada su zastupljene i naše pesme, pa deca uživaju. Dobar deo dečjeg repertoara sam odavno savladala sa Vukom.
* Kako ste se snašli na glumačkom polju?
- Nije mi uopšte bilo teško, naprotiv. Oduvek mi je bila želja da se oprobam kao glumica i uživam u svakom trenutku provedenom na pozorišnoj sceni. Predstavu ćemo od jeseni ponovo igrati u pozorištu „Boško Buha“, a početkom septembra biću angažovana u novoj komediji, sa istom glumačkom ekipom. Reći ću samo da će predstavu režirati Milica Kralj i da će to biti ekipa iz snova.
* Planirate li uskoro da objavite novi album?
- Rano je za to, ali ću uskoro objaviti novi singl „Suze od pepela“, koju je komponovao moj drug iz Sombora Aleksandar Delić, inače neurolog po profesiji. Iako je lekar, u muziku se razume bolje od onih koji se ovim poslom bave godinama.
* Kako održavate vitku liniju?
* Hoćete li nastaviti saradnju sa ministrom Mlađanom Dinkićem, koji vam je komponovao pesmu za prethodni album?
- Zasad neće biti saradnje sa njim. Nemamo vremena ni on ni ja. Ne planiram novi disk, a Dinkić voli da radi sa ljudima koji snimaju albume.
* U poslednje vreme ste prilično smršali i izgledate bolje nego ikad?
- Nisam mnogo smršala, već sam se zategla i pustila kosu. Od kada se ne šišam nakratko ljudi su počeli da primećuju da sam smršala i da izgledam ženstvenije, odnosno kao žensko. Ovo mi je bilo prvo leto sa dužom kosom, posle 20 godina. Sada imam najdužu kosu u familiji, donedavno je ta „titula“ pripadala Milanu.
* U kojim trenucima se osećate najizazovnije i najmoćnije?
- To znamo samo suprug i ja (smeh). Najmoćnije se osećam na štiklama. Moj savet devojkama je da nikud ne idu bez visokih potpetica, ukoliko im to prilika dozvoljava, jer ne možete baš uvek da nosite štikle.
Izvor: Novosti.rs
Tijana Dapčević: Konačno izgledam kao žensko
Izvor: Dzungla.org, 12.Jul.2013
ZA razliku od mnogih poznatih ličnosti koje tek razmišljaju o odmoru, Tijana Dapčević se već vratila sa letovanja. Prva stanica bila joj je rodna Makedonija, a zatim je sa suprugom Milanom i sinom Vukom otputovala u Grčku, gde su proveli gotovo mesec. Pevačica, koja se nedavno oprobala...




