Izvor: Kurir, 29.Dec.2010, 14:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TANJA SAVIĆ RODILA SINA U AUSTRALIJI
Porodila se Tanja Savić. Sinoć je u dalekoj Australiji jedna od najpopularnijih pevačica "Granda" rodila sina. Ona je krajem leta s verenikom Dušanom Jovančićem otišla da živi u Gold Kost Sitiju, u kući na obali mora. Tamo su je svekar i svekrva sve vreme držali kao malo vode na dlanu, ugađajući svakoj njenoj želji.
Porodila se Tanja Savić.
Sinoć je u dalekoj Australiji jedna od najpopularnijih pevačica "Granda" rodila sina. Ona je krajem leta s verenikom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Dušanom Jovančićem otišla da živi u Gold Kost Sitiju, u kući na obali mora. Tamo su je svekar i svekrva sve vreme držali kao malo vode na dlanu, ugađajući svakoj njenoj želji.
Kad beba malo poraste, svi će porodično doći u Srbiju kako bi se Tanja i Dušan venčali po tradicionalnim srpskim običajima.





