Izvor: Prva.rs, 31.Okt.2014, 15:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sa njom je Ešton Kučer prevario Milu Kunis!
Naime, jedna šminkerka iz Švedske otkrila je za "The Sun" da je imala kratku avanturu sa Kučerom na samom početku njegove veze sa Milom Kunis.
Američki mediji su prvi put uslikali Milu i Eštona u julu 2012, a Šveđanka Lin Masinger tvrdi da je u tom periodu provela noć sa Kučerom.
Ona je objasnila da je glumca srela u jednom kafiću, gde joj je prišao i predstavio se.
"Rekao je da se zove Kris, što mu je i pravo ime", objasnila je Lin i dodala da se te noći društvo >> Pročitaj celu vest na sajtu Prva.rs << preselilo kod Eštona Kučera gde su nastavili zabavu i gde je počela njihova kratka avantura.
"Samo me je uhvatio za ruku i poveo gore u sobu. Kada smo se popeli nije pominjao Milu niti bilo koga drugog. Nadam se da misli da sam fina devojka", prepričala je Lin.
Ovo nije prvi put da mediji pišu o Kučerovim vanbračnim aktivnostima. Dok je bio u braku sa Demi Mur, navodno je varao glumicu i na dan godišnjice braka.





