ŠUMADINAC NAKON UGRADNJE PEJSMEJKERA: Sve se desilo zbog tugovanja za sinom

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Okt.2019, 00:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠUMADINAC NAKON UGRADNJE PEJSMEJKERA: Sve se desilo zbog tugovanja za sinom

Dugo to vuče...

Zoran Petrović, poznatiji kao Zoki Šumadinac, otkrio je da se oporavlja nakon uspešne operacije u bolnici za kardiovaskularne bolesti na Dedinju, kada mu je pre desetak dana ugrađen pejsmejker.

- Nije loše, oporavljam se. Osećam se onako kako i treba nakon takve vreste intervencije. Imao sam zahvat gde su mi ugradili pejsmejker - kaže Zoki za "Telegraf.rs".

- Ustanovljeno je da je sve krenulo prvi put kad mi se slošilo, tada im je nešto >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << promaklo. Kad sam drugi put otišao na Dedinje oni odradili neke dodatne analize - objašnjava Zoki.

Kako je u rijalitiju teško podneo razdvojenost od sina, Šumadinac nam je priznao, da je "tugovanje doprinelo" njegovom zdravstvenom stanju.

- Nemam problem da zaplačem ukoliko to zaista osećam. Jedino plačem zbog sina, to se moglo i videti. Žao mi je što je narod to video i što je moje dete to videlo. Ako osećam da sam srećan, to ću pokazati, ako sam tužan, isto ću pokazati. Znači ne glumim i ne želim to. Imam godinama problem sa srcem, ali mislim da je ipak, da kažem tako, to neko tugovanje malo doprinelo, jer bi verovatno bi do te intervencije došlo kasnije. Ovom prilikom se zahvaljujem profesorima i hirurzima na Dedinju, produkciji koja me je podržala, kao i zadrugarima i mojim fanovima  - zaključio je Zoki koji će se u rijaliti vratiti čim mu lekari to odobre.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.