ŠORTS I PAPUČE: Tarot došao kod Sanje obučen kao za plažu!

Izvor: Kurir, 29.Jun.2013, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠORTS I PAPUČE: Tarot došao kod Sanje obučen kao za plažu!

Milan Tarot u emisiju "Magazin in" kod Sanje Marinković došao u šortsu i u papučama, kao da je pošao na izlet

Da je Milan Tarot isto ovako odeven pošao do suda ili da obavi neke poslove u opštini, portir ili obezbeđenje bi ga vratili nazad.

On je u emisiju "Magazin in" kod Sanje Marinković došao u šortsu i u papučama, kao da je pošao na izlet ili na plažu, a ne u jednu emisiju u udarnom terminu na televiziji "Pink".

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.