Izvor: Kurir, 14.Jun.2015, 19:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SKANDAL: Gandalf i kapetan Pikar poljubili se u usta
Glumci Patrik Stjuart i Ijan Makelen razmenili nežnosti na crvenom tepihu na premijeri filma „Gospodin Holms“
Legendarni glumci Patrik Stjuart (74) i Ijan Makelen (76) šokirali su publiku poljubivši se u usta na crvenom tepihu na premijeri filma „Gospodin Holms“ u Londonu.
To što su se proslavljeni čarobnjak Gandalf iz čuvene trilogije „Gospodar prstenova“ i junak kultne serije „Zvezdane staze“ našli na istom mestu prava je poslastica za filmofile, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ali popularni glumci su odlučili da ovaj put sve ostave bez teksta.
Stari drugari su uvek tu jedan za drugog, pa je to bio slučaj i ovoga puta, na premijeri dugo očekivanog Ijanovog filma. Da zaprepašćenje bude veće, Patrik je na ceremoniju došao u pratnji supruge Suzan, kako bi podržao dugogodišnjeg prijatelja, koji u filmu igra glavnu ulogu, detektiva Šerloka Holmsa. Dvojica glumaca veoma prisno su ćaskali na crvenom tepihu, da bi se u jednom momentu, naočigled Patrikove supruge, mnogobrojne okupljene publike i novinara, poljubili kao pravi ljubavni par.
Kako prenose britanski mediji, Ijan je prvo nešto šapnuo na uho Patriku, a potom ga poljubio. Razmenjivanje nežnosti dve glumačke legende izazvalo je ovacije fanova, a blicevi fotografskih aparata sevali su sa svih strana. Poljubac je odmah završio na društvenim mrežama, gde su tek usledili brojni komentari.
Inače, prijateljstvo dva glumačka stara jedno je od retkih u Holivudu koje je uspelo da preživi tolike godine slave. Profesionalno sarađuju veoma dugo, a isto toliko se i druže, a gde god da se pojave, zbijaju šale, te ni ovog puta nije bilo drugačije. Štaviše, izazvali su burne reakcije javnosti i zagolicali maštu fanova.





