S bivšim? Nema šanse!

Izvor: Vesti-online.com, 24.Dec.2016, 21:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"S bivšim? Nema šanse!"

Nakon što je pevač Ljubomir Perućica rekao da bi rado snimio duet sa bivšom devojkom Aleksandrom Prijović, iako bi to smetalo njenom sadašnjem dečku Filipu, ona je nekadašnjoj ljubavi poručila da od saradnje neće biti ništa.

Pevačica nije želela posebno da komentariše ove navode.

- Ne želim previše to da komentarišem. Jedino mogu da kažem da Ljubi želim svu sreću i puno hitova. Trenutno radim na svom novom albumu i nemam nameru da snimam duete - izričita >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je bila Prijovićeva i naglasila da nema nameru da snimi duet sa bivšim.

Ona je već duže vreme u srećnoj vezi s Breninim posinkom Filipom Živojinovićem, a nedavno su se svi vratili s zajedničkog letovanja.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.