Izvor: Scandal.rs, 27.Dec.2015, 12:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Raspisala konkurs: Indira rešila da promeni saradnike i bend
Pevačica je u Jutarnjem programu istakla da je pored izdavačke kuće rešila da promeni saradnike i bend, pa je tim povodom na društvenim mrežama raspisala nesvakidašnji konkurs.
Indira je pozvala najbolje muzičare iz Srbije i regiona da se prijave.
Takođe, Indira je izjavila da neće nigde nastupati za doček Nove godine, jer je vredno radila prethodnih 12 meseci, uključujući i pripremu novog CD-a koji je za kratko vreme dosegao vrtoglavi uspeh. Indirin sin Severin napisao je tekstove i komponovao muziku na celokupnom albumu.
Nakon praznika, pevačica će započeti turneju po Srbiji i inostranstvu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













