Pravo iz teretane: Njemu ne trebaju stilisti!

Izvor: Scandal.rs, 20.Avg.2014, 20:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pravo iz teretane: Njemu ne trebaju stilisti!

Moda se menja stalno, pa se tako menjanju i naše estradne zvezde. Izgleda je nekada bilo moderno u sportskom stilu gostovati na televiziji.

Pevač Ljuba Aličić znao je da se pojavi na malim ekranima skroz opušteno, pa čak i u običnoj sportskoj majici. Moglo bi se reći pravo iz teretane. Ni muzičari nisu mnogo iskakali, pa su adekvatno propratili ovaj Ljubin modni trend.

Autor: Life Content

Foto: PrintScreen

Nastavak na Scandal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.