Izvor: Svet, 15.Sep.2014, 00:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nikolija: Ako je to naveći problem, blago ovoj državi
Ćerka poznate pevačice Vesne Zmijanac, Nikolija Jovanović poznata je po čestim noćnim izlascima, a kako je rekla čini joj se da su u Srbiji najveći problemi splavovi.
Naime, ona je napomenula da ne peva na takvim mestima, ali da voli da ih posećuje i da do sada nikada nije „naletela” na raciju, koje sve češće ima.
“Blago ovoj državi ako su splavovi najveći problem. Ja ne pevam narodnjake, pa nemam šta ni da tražim na splavovima, osim kada idem s društvom u provod. Raciju nikad nisam videla”, kaže pevačica.
Izvor: Alo!
Foto: Life Content
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














