Neću se dodvoravati IZDAJNICIMA Srbije! Ražnatović ne staje, opet izneo stav o POKOJNOM BALAŠEVIĆU

Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Feb.2021, 12:25

"Neću se dodvoravati IZDAJNICIMA Srbije!" Ražnatović ne staje, opet izneo stav o POKOJNOM BALAŠEVIĆU

"Braćo Srbi, mnogo brzo zaboravljate!"

Čitava Srbija, ali i region tuguje nakon smrti kantautora Đorđa Balaševića, ali ne i Veljko Ražnatović.

Sin Svetlane Cece Ražnatović negativno je reagovao na brojna opraštanja od preminulog muzičara.

- Srbi, po staroj ukletoj navici, sami po sebi pi*amo! Zato nas ne poštuju, zato smo mi uvek krivci i da izvinete j*be nas ko stigne. Ko ti vređa narod, ne zaslužuje nikakav pomen, nikakvo sećanje. Kojeg bi >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Hrvata podržali da ode u Srbiju i da kaže ovo što je upokojeni kantautor gospodin Balašević izjavio? A vi se zapitajte da li ste normalni je*ote i koliko faca imate - napisao je mladi Ražnatović na društvenoj mreži Instagram.

Na ove konstatacije Cecinog sina nije ostala imuna Jelena Karleuša, te se po ustaljenoj navici ustremila na neistomišljenika (detaljnije OVDE).

Međutim, mladi Ražnatović danas je odlučio da se obračuna sa domaćim medijima koji su ga okarakterisali zbog iznošenja stava o preminulom muzičaru kao "prostaka".

- Imajte malo stav, beskičmenjaci - započeo je Cecin sin, pa dodao:

- O ovoj dvoličnosti pričam, braćo Srbi! Mnogo brzo zaboravljate. Danas sam ja prostak koji jednu uvredljivu reč nisam izgovorio, samo se nikada neću dodvoravati izdajnicima Srbije - istakao je Veljko Ražnatović na društvenoj mreži Instagram.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.