NEVENA I IGOR - PRVA LJUBAV SRBIJE

Izvor: Kurir, 28.Dec.2011, 08:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NEVENA I IGOR - PRVA LJUBAV SRBIJE

Laknulo im!

Superfinalisti „Prvog glasa Srbije“ Nevena Đorđević i Igor Terzija konačno su prestali da kriju šta osećaju jedno prema drugom!


DrugI i treći glas Srbije preksinoć su u prestoničkom klubu „Stefan Braun“, naočigled svih, pokazali da među njima ima mnogo više od drugarstva!

Pojavili su se oko pola četiri ujutru i seli u VIP separe, u kojem su igrali, ljubili se, grickali i dodirivali. I nije ih bilo briga što ih svi gledaju... >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i slikaju.

- Došli su vrlo kasno i bili su lepo raspoloženi! Valjda im je dosadilo da se ustežu i kriju šta osećaju jedno prema drugom. Bili su skroz opušteni, kao pravi momak i devojka. Delovalo je kao da ih nije briga da li ih neko gleda - rekao je naš izvor koji ih je tog jutra video u klubu.

Nekoliko sati pre toga „prvi golupčići Srbije“ su zajedno s ostalim finalistima popularnog muzičkog takmičenja na TV Prva bili na žurki u „Grand kazinu“, povodom pobede Davora Jovanovića. I nisu bili ni izbliza tako prisni.

Mora da im nije bilo nimalo lako, jer teško je sputavati emocije.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Prvi glas Srbije: Nevena Djordjević i Igor Terzija ipak u vezi

Izvor: Svet plus, 28.Dec.2011

nbsp;Nevena Đorđević i Igor Terzija učesnici Prvog glasa Srbije prestali su da skrivaju svoje emocije jedno prema drugom.

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.