Marta i Mile poklonili Adila ćerki Eleni!

Izvor: Kurir, 13.Avg.2015, 07:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marta i Mile poklonili Adila ćerki Eleni!

Marta Savić i Mile Kitić ispunili su svojoj ćerki Eleni želju da joj za 18. rođendan peva Adil Maksutović.Iako je naslednica poznatog estradnog para u r‘n‘b fazonu i ne sluša folk muziku, ipak na domaćoj sceni postoji jedan pevač kojeg obožava.

- Ona je i dalje u tom svom američkom fazonu, ali sa naše scene voli samo Adila - rekla je Marta, koja je i sama oduševljena izuzetnim glasom svog kolege.

Ponosni tata veoma je emotivno najavio rođendanski poklon za >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << mezimicu:

- Kada sam pitao Elenu: „Ko hoćeš da ti peva?“, ona je kratko rekla: „Adil!“ Hvala mu što se odazvao, odužiće se njemu drug - poručio je Mile, a onda je Maksutović zapevao za slavljenicu.

U jednom trenutku lepa Kitićeva kći je i zaplakala jer su je preplavile emocije dok je slušala svog omiljenog pevača.

(M. K. V.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.