Izvor: Svet, 03.Okt.2014, 09:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Malo se ubucio: Za njim su nekad ludele devojke u celom regionu!
Za njim su pre desetak godina ludele sve tinejdžerke u regionu. Crnogorski pevač Bojan Marović imao je najviše ženske publike, a od kad je ta slava oslabila i on se promenio.
Na fotografijama koje postavlja na Instagramu vidi se da se pevač malo ugojio. Izgleda da je manje tezgi imalo uticaja na njegovu kilažu.
Za staru slavu potrebni su i mišići, pa može da se ugleda na njegove kolege koje ne izbijaju iz teretane i objavljuju slike svojih pločica.
Autor: Life Content
Foto: Instagram
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















