Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Maj.2020, 22:36
LUNA ĆE BITI PRESREĆNA! Marko konačno rešio da joj priredi OVO (VIDEO)
Mali znak pažnje.
Proteklih dana Jovana Tomić Matora i Stefan Karić bili su gorile koje su spavale u kavezu u Rajkom vrtu. Sinoć je zadatak istekao, pa je Veliki šef poslao specijalnu nagradu - 100 kilograma banana.
Zadrugari su bili oduševljeni kada su ugledali ovo voće, a Luna Đogani je odmah počela da govori kako će već danas kada bude završena kupovina da napravi sebi šejk od banana. Međutim, danas je bila nervozna nakon sastanka na kom joj je Mima Živković >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << poručila da je nesrećna pored Marka, pa je otišla da spava.
Ipak, Marko je uzeo stvari u svoje ruke i rešio da izenandi devojku. Dok Luna spavala Miljković je oprao posudu i počeo da pravi šejk za Lunu.
Kako je sve izgledalo pogledajte u video-prilogu:
Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Zadruga", možete ih pronaći na OVOM linku.
BONUS VIDEO: Žena je donirala bubreg svojoj bolesnoj ŠEFICI: Posle toga dobila je OTKAZ a život joj je postao PAKAO (VIDEO)
Nastavak na SrbijaDanas.com...







