Kontroverzna učesnica Parova ZAVRŠILA U BOLNICI! Samo da bude dobro (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Avg.2017, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kontroverzna učesnica "Parova" ZAVRŠILA U BOLNICI! Samo da bude dobro (FOTO)

Ne daj se!

Popularna učesnica pete sezone "Parova", Zerina Hećo, napustila je rijaliti zbog zdrastvenih problema.

Da se loše vesti samo nižu kod bivših ukućana, dokaz je Zerinina poslednja objava na Instagram profilu. Fanovi su zabezeknuli kada su shvatili da se ponovo nešto loše dešava.

A post shared by 👑Zerina Sarah👑Official Profile (@zerinooooo) on Aug 7, 2017 at 1:05pm PDT

Zerina je postavila sliku sarajevske bolnice pored koje >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je napisala "Čuva bog Zeksa svog"!

A post shared by 👑Zerina Sarah👑Official Profile (@zerinooooo) on Aug 27, 2017 at 10:44am PDT

Lepa Zerina nikada nije želela da govori o tegobama koje je muče, uvek je izbegavala ovu temu. Da nešto nije u redu svi su to saznali naknadno, od njene majke.

Fanovi su se baš zabrinuli i nadaju se da će Zerini biti dobro.

A post shared by 👑Zerina Sarah👑Official Profile (@zerinooooo) on Jul 26, 2017 at 2:20pm PDT

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Parovi", možete ih pronaći na OVOM linku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.