Kemal Monteno snima duet sa obožavaocem

Izvor: Poznati.info, 19.Jun.2013, 14:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kemal Monteno snima duet sa obožavaocem

“Novosti” na snimanju dueta Kemala Montena i Milovana Zarića

Sarajevski kantautor Kemal Monteno bogatoj kolekciji pesama uskoro će dodati još jednu. Reč je o duetu, ali ne sa nekim od slavnih kolega, već je ovoga puta snimio zajednički pesmu sa fanom iz Beča – Milovanom Zarićem Zaretom, kojeg je nedavno upoznao na nastupu u austrijskoj prestonici.

- ’Ajde, zapevajte, da čujemo pesmu – čulo se u studiju.

To je bilo dovoljno da raspoloženi >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << Kemo i Zare otpevaju deo pesme, što su prisutni pozdravili aplauzom.

- Snimio sam mnogo dueta u karijeri, ali ovo je nešto drugačije – rekao je za “Novosti” Kemal Monteno, koji je u utorak iz Zagreba došao u Beograd, između dve dijalize, samo zbog snimanja. – Milanova ćerka mi je telefonom poslala pesmu i svidela mi se. Volim da sarađujem sa ljudima, dopala mi se cela priča. Pesma je baš iz mog filma i leži mi. Kada sam je čuo, rekao sam da je moja. To je isto kao kada ugledate lepu žensku i kažete u sebi: “Moja si!”

ĆERKINA IDEJA

- Kemala sam nedavno upoznao u Beču – rekao nam je Zare. – Iako sam bio bolestan, nekako sam se dovukao na njegov koncert. Bio sam oduševljen. Ćerka mi je zatim predložila da snimim duet sa njim. Ispunio mi se san i ovo za mene predstavlja ogromnu čast.

Izvor: Novosti.rs

Nastavak na Poznati.info...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.