IMALA S*KS SA MAMINIM DEČKOM, ALI I SVOJIM... Otkrivena Sandrina tajna, najveća U ISTORIJI Parova!

Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Sep.2017, 08:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

IMALA S*KS SA MAMINIM DEČKOM, ALI I SVOJIM... Otkrivena Sandrina tajna, najveća U ISTORIJI Parova!

Šok preveliki!

"Parovi" su se vratili na male ekrane, a kako je to tipično za ovaj rijaliti, uveliko su krenuli skandali. Učesnica novog serijala, Teodora Radoičić, otkrila je ono što je pre šest meseci potresalo sve gledaoce "Parova 5".

Ako se malo prisetimo, to je i dalje ostalo pod velom tajne, a reč je o intimnim odnosima između Mladena Vuletića i Aleksandre Subotić. Teodora je otkrila veliku misteriju iz rijalitija "Snajke", u kom je učestvovala sa >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Ljubinom ćerkom. Nakon ovog priznanja svi su ostali zabezeknuti.

A post shared by Aleksandra Subotic (@sandrasuboticss) on Sep 16, 2017 at 11:36am PDT

- Istina je! Aleksandra Subotić je imala seks sa Mladenom Vuletićem u "Snajkama"! Oni su se gužvali tamo u toaletu, ali bilo je glasno, ja sam ih uhvatila i čula! Sada mi je krivo što sam ih štitila i prikrivala! Ona je imala seks sa svojim kumom - bila je oštra Teodora.

A post shared by Teodora Radoičić (@teodoraradoicicofficial) on Sep 10, 2017 at 3:43pm PDT

Nakon ove informacije, cela situacija se menja i nikome nije jasno kako je mlada Tea mogla da nastavi druženje sa Subotićevom nakon saznanja da je imala seks sa njenim tadašnjim dečkom. Ipak, prijateljstvo uvek pobeđuje, pa se akcenat cele priče prebacio na Aleksandru. Osim što je spavala sa dečkom svoje mame, ona je to uradila i sa svojim kumom. U vili će se dugo se polemisati o ovome.

A post shared by Aleksandra Subotic (@sandrasuboticss) on Sep 14, 2017 at 10:02am PDT

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Parovi", možete ih pronaći na OVOM linku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.