Hit na internetu: Voditelj napustio studio zbog Kardašijana  (video)

Izvor: Svet, 11.Avg.2015, 14:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hit na internetu: Voditelj napustio studio zbog Kardašijana (video)

Džon Braun napustio je studio u petak glasno pokazujući svoju netrpeljivost prema slavnoj porodici Kardašijan i tome što mediji ne prestaju da izveštavaju o njima.
Emisija je normalno tekla sve dok se nije pokrenula tema o Kajli Džener i njenoj odluci da svog novog ljubimca, zeca, nazove Brus. Braun je tada rekao da je želeo da ima “prijatan petak” i da odbija da priča o Kardašijanovima. Potom je izašao iz studija.
Zamenio ga je drugi voditelj, ali se >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << Braunov glas i dalje čuo iza kamera.
“Ne zanima me! Muka mi je od te porodice. Ne mogu više to da podnesem. To nije vest”, vikao je voditelj.
Braun je kasnije objavio video na svojoj Fejsbuk stranici i izvinio se zbog svog ponašanja.
“Izvinite, malo sam izgubio razum, iako je sve to delimično bilo iz šale. Međutim, osećao sam se bolje kada sam to uradio”, kazao je on.
Očekivano, Braun je dobio gomilu pozitivnih reakcija na društvenim mrežama i podršku od ljudi uz cele planete koji dele njegovo mišljenje. Njegov video za kratko vreme pregledan je na stotine hiljada puta, a priča o njemu bila je glavna tema na Fejsbuku.

Nastavak na Svet...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.