Izvor: Svet, 21.Avg.2015, 14:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Frka u Hrvatskoj: Bobanu Rajoviću umalo kidnapovali pevačicu
Boban Rajović konačno može da odahne. Letnja turneja se bliži kraju a sa njom i “glavobolje” koje mu je, doduše nenamerno, izazvala Mira Milosavljević.
Atraktivna Mira je Rajoviću pravila društvo tokom letnje turneje ali je, pored dobre atmosfere na nastupima napravila i haos među Rajovićevim fanovima koji su prosto poludeli za njom te s nestrpljenjem čekali u redu za fotografisanje.
Na jednom od nastupa u Hrvatskoj situacija je prilično izmakla kontroli. >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << Grupa momaka su nakon fotografisanja nastavili da ćaskaju sa Mirom te joj otvoreno “zapretili” kako će je kidnapovati. Ko zna kako bi ova priča završila da se u sve nije umešao Rajović.
On je “smirio” situaciju obećavši momcima kako će ubuduće češće viđati Miru na nastupima u Hrvatskoj te da će upravo oni imati tu čast da prvi čuju njenu novu pesmu koju snima na jesen, a koju je radila Marina Tucaković.







