(FOTO) PAROVI ĆE SE ŠOKIRATI KADA GA BUDU VIDELI: Pevač stiže da zabiberi čorbu

Izvor: Kurir, 22.Mar.2016, 21:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(FOTO) PAROVI ĆE SE ŠOKIRATI KADA GA BUDU VIDELI: Pevač stiže da zabiberi čorbu

Milomir Marić sprema iznenađenje za "Parove" u vidu specijalnog gosta koji će se pojaviti u vili.Takmičari će večeras ugostiti Miloša Bojanića, folk pevača i pobednika jednog rijalitija.

On će "Parovima" preneti svoja iskustva dok je boravio u zatvorenom prostoru, kakve odnose je imao sa ostalim učesnicima, kao i kako je uspeo da izdrži do kraja i da odnese novčanu nagradu.

Stanari vile i ne slute koga će imati priliku da ugoste, a kako će oni reagovati i kakve će im Bojanić doneti informacije, saznajte večeras u emisiji "Goli život".

(Happy.rs)

Autor: Foto: Marina Lopičić,Foto: Printscreen

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.