Evo šta Luna radi sa svojim međunožjem usred Zadruge!

Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Mar.2018, 23:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evo šta Luna radi sa svojim međunožjem usred Zadruge!

Ovo do sada nismo videli...

Luna Đogani i Sloba Radanović u Zadruzi često imaju veoma provokativne, gledaocima interesantne momente, ali su sada mnoge od njih i zgrozili.

MORATE DA PROBATE KALAMBA SLOTOVE: Balkan Bet je jedini koji VAM nudi KALAMBA igre

Njih dvoje su u kupatilu razmenjivali - pribor za brijanje. U nekoliko navrata se moglo videti kako je ona ljubila noge svom dečku, ali je i pevač pomagao svojoj dragoj dok se tuširala.

(FOTO) >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << GOLI U KUPATILU! Procurile NECENZURISANE slike Lune i Slobe koje NIKAD niste videli!

Pozajmio joj je svoj brijač za lice, da njime obrije noge i intimni deo. To, definitivno, govori da su oni posle sedam meseci u Zadruzi toliko bliski da razmenjuju čak i sredstva za ličnu higijenu.

STROGO POVERLJIVO - SVI KRIJU: Marko jutros NAPUSTIO Zadrugu! (VIDEO)

- Koroistiću tvoj brijač. Je l' ti briješ noge? - pitala je blogerka.

- Ja ne, a ti? - uzvratio je pitanjem pevač.

- Ja brijem noge, a brijem i r*bicu - "poentirala" je Luna.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Zadruga", možete ih pronaći na OVOM linku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.