Izvor: Poznati.info, 29.Jan.2013, 21:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
En Hatavej: Radujem se što sam nezaposlena
Glumica En Hatavej, koja je ostvarila zapaženu ulogu u filmu “Jadnici”, trenutno nije zaposlena i srećna je zbog toga. Zvezda će slobodno vreme provesti sa suprugom Adamom Šulmanom i njihovim psom u Njujorku.
- Zanimljivo je što sam trenutno na vrhuncu karijere a u isto vreme nemam posao. Planiram da spremam večere za prijatelje, izležavam se sa mužem i igram sa psom – rekla je En Hatavej, a prenosi “Female First”.
Glumica, koja se u septembru prošle godine udala za dizajnera nakita, dodala je da nikada nije bila srećnija.
Izvor: Blic.rs
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










