Dr. Dre je doktor za milione

Izvor: Poznati.info, 30.Nov.2012, 16:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dr. Dre je doktor za milione

Reper je na samom vrhu “Forbes 2012″ liste najplaćenijih muzičara sa 110 miliona dolara zarade za samo 365 dana.

Magazin “Forbes” je objavio godišnju listu muzičara koji su najviše zaradili od maja 2011. do maja 2012. godine, a apsolutni pobednik je Dr. Dre.

Na drugom mestu je basista benda Pink Floyd Rodžer Voters sa 88 miliona dolara, a “brozani” je Elton Džon sa osam miliona manje.

Slede ih bendovi U2 (78 miliona dolara), Take That >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << (69 miliona dolara) i Bon Jovi (60 miliona dolara), a pop princeza Britni Spirs je sedma sa zaradom od 58 miliona, milion više od Pola Makartnija i Tejlor Svift.

Deseti je Džastin Biber koji je svoj budžet za godinu dana uvećao za 55 miliona dolara, dok su Rijana (53 miliona dolara), Lady Gaga (52 miliona dolara) i Bijonse (40 miliona dolara) na 12. odnosno 13. i 18. mestu, dok je Adel zaradila “samo” 35 miliona i nalazi se na 22. poziciji.

Kompletnu listu pogledajte OVDE.

(MONDO)

Nastavak na Poznati.info...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.