Bahanalije Čarlija Šina u Meksiku

Izvor: Prva.rs, 07.Mar.2014, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bahanalije Čarlija Šina u Meksiku

Kada Čarli Šin (48) ide na odmor on se ne izležava po plaži i ne šeta po spa centrima. On pije analgetike s votkom, šakama probija zidove, skida odeću sa sebe i pali je!  Svoju verenicu, porno glumicu Bret Rosi, Čarli je odveo u Kabo San Lukas u Meksiku, a odseli su u hotelu “El Ganzo”. U hotelsku sobu Čarli je pozvao lokalnog majstora za tetovaže i njegove prijatelje.
- Čim smo stigli, njegov telohranitelj je otvorio vrata i pustio nas unutra. Čarli je stajao pored stola >> Pročitaj celu vest na sajtu Prva.rs << na kojem su bile flaše votke, cigarete razbacane posvuda, lekovi… Uzeo je nekoliko i popio ih s votkom - kaže izvor. 
Šin je odlučio da svoju postojeću tetovažu Njujork Jenkisa
prekrije slikom morskog psa s postera za film “Ralje”. Kada je bio u pola tetoviranja, uzeo je još lekova, a zatim bez upozorenja šakom probio rupu u zidu, i kasnije se iznad nje potpisao. 
Čarli je navodno bio toliko “urađen” da je skinuo svoje bokserice i zapalio ih, a njegov telohranitelj je brzo ugasio vatru. Isti izvor ispričao je i da je Čarli nastavio s ludorijama i da je zatražio od jednog muškaraca da ga poljubi.
Pre nego što su otišli, Čarli je poželeo još jednu tetovažu. Hteo je da ovekoveči narukvice koje su mu napravile kćerke Sem (10) i Lola (9), koje ima s glumicom Denis Ričards (43). 
Izvor: 24sata.hr

Nastavak na Prva.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.