Ana Bekuta: Moj sin više ceni Milutina nego svog oca

Izvor: Scandal.rs, 06.Mar.2016, 17:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana Bekuta: Moj sin više ceni Milutina nego svog oca

Pevačica Ana Bekuta, koja je već četiri godine u vezi sa političarem Milutinom Mrkonjićem, otkriva da njen sin Igor, koga ima iz braka sa klavijaturistom Aleksandrom Savićem, više poštuje njenog dečka nego svog oca.

S obzirom na to da Ana i Mrka važe za jedan od najskladnijih parova na estradi, očigledno da su taj sklad pretočili i u odnose čitave porodice.

“Moj sin ne voli da se eksponira i jedva ga nateramo da dođe sa nama na >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << neki događaj, jednostavno, ne voli medije. Milutin i Igor se izvrsno slažu. Igor poštuje Milutina više nego svog oca”, kaže Bekuta, koja je naslednika rodila kao maloletnica, zbog čega je morala na nekoliko meseci da ga ostavi u Domu za nezbrinutu decu, a onda se čitav život o njemu starala kao samohrana majka.

Iako je bila udata deset meseci za oca svog sina, ona ne planira da stane pred oltar po drugi put.

“I dalje stojim pri stavu da nam papir ništa ne znači, to ništa ne bi promenilo u mom i Milutinovom odnosu, moglo bi samo da zakomplikuje stvari. Možda će nas neko kritikovati zbog toga, pa će reći da smo neozbiljni, da ne poštujemo instituciju braka, ali mi smo ozbiljni ljudi koji su prošli brakove. Imamo decu, unuke i želimo da živimo kako mi želimo. Našla sam svoju srodnu dušu i ne obazirem se na to šta će drugi reći”, ističe pevačica koja je pohvalila svog partnera za izuzetno strpljenje kada je njeno spremanje za izlazak u pitanju.

“Milutin ima strpljenja za moje sređivanje, stvarno me nikada nije požurivao, a i ja sam s godinama naučila da se spremim brže. Dok sam bila mlađa, uvek sam paničila da mi ništa ne stoji, pa kažem sebi: “Jao, debela sam, ovo mi je ružno“, a godinama čovek shvati da je to sve nebitno. Više se ne opterećujem sitnicama, jer ima mnogo drugih stvari na koje treba obratiti pažnju”, tvrdi Bekuta.

Spekulacije da Milutin ima previše prisan odnos sa bivšom suprugom Draganom Dašom Mrkonjić Anu ne dotiču, kao ni nedavne paparaco fotografije na kojima su zajedno slavili Dan zaljubljenih.

“To je njegova divna osobina i apsolutno mi ne smeta što ima lep odnos sa njom. Zar ne treba izvući iz toga pouku?! Da se on i ja, ne daj bože, rastavimo, on bi tako brinuo i o meni”, uz osmeh kaže Ana.

Nastavak na Scandal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.