Izvor: Scandal.rs, 17.Jan.2017, 00:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Amadeus bend demonstrativno napustio emisiju o “Parovima”! (video)
Članovi “Amadeus benda” bili su gosti emisije o “Parovima” na televiziji Hepi, gde je u centru pažnje bilo gostovanje Srboljuba Subotića, strica Aleksandre Subotić.
Članovi popularne grupe bili poprilično iznenađeni temama koje se vode u emisiji, te su posle svog nastupa rešili da napuste studio.
“Mi stvarno ne želimo da utičemo ni na čiji privatan život, mi smo ovde došli da pevamo i da se igramo, hvala ti na pozivu. Ipak mi bi da idemo, ne razumem ovu priču i ne želimo da se mešamo”, rekli su momci.
Pogledajte kako je to izgledalo:
Pogledaj vesti o: Subotica
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















