Izvor: Nezavisne Novine, 08.Jul.2012, 22:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zatrpani prijavama prevarenih turista
BANJALUKA - Brojni građani žalili su se Udruženju za zaštitu interesa potrošača BiH da su prevareni prilikom odlaska na godišnji odmor, tako da se svima koji narednih sedmica planiraju da idu na put savjetuje maksimalan oprez.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Zatrpani prijavama prevarenih turista
Izvor: Capital.ba, 09.Jul.2012, 09:42
BANJALUKA, Brojni građani žalili su se Udruženju za zaštitu interesa potrošača BiH da su prevareni prilikom odlaska na godišnji odmor, tako da se svima koji narednih sedmica planiraju da idu ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













