Vučić: Srbija ovo ne sme da propusti VIDEO

Izvor: B92, 31.Dec.2023, 15:25

Vučić: Srbija ovo ne sme da propusti VIDEO

Srbija će se predstaviti kao jedna od najmodernijih zemalja Evrope.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naglasio je danas da je Expo 2027. šansa koju Srbija ne sme da propusti i izrazio uverenje da će Srbija 1. decembra 2026. uspeti da se predstavi kao zemlja budućnosti.

"Cilj nam je da predstavimo Srbiju kao jednu od najmodernijih zemalja Evrope. Verujem, uspećemo", napisao je Vučić na instagram nalogu avucic.

Uz poruku postavljen je i video snimak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dela današnjeg gostovanja predsednika na TV Prva, u kojem navodi da mu je strašno važno da ljudi znaju da dolazi dobro ekonomsko vreme.

"Ta ideja o Expo 2027 i 1. decembru 2026. je nešto što mora da nam da strašnu energiju, enegiju na mlazni pogon, energiju koja mora da bude ogromna da svi razumemo i da tog 1. decembra svi možemo da kažemo sebi promenili smo Srbiju", rekao je Vučić.

Vučić je naveo da naš EXPO mora da bude u digital varijanti, u hi-teku, u veštačkoj inteligenciji.

"Moramo da se predstavimo kao jedna od najmodernijh zemalja Evrope i da Srbiju predstavimo kao zemlju budućnosti", poručio je Vučić.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.