Vučić: Aranžman sa MMF-om mamac za investicije

Izvor: Vesti-online.com, 12.Feb.2015, 17:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Aranžman sa MMF-om mamac za investicije

"Na današnjoj sednici Vlade ispunjen je poslednji zadatak MMF i Bord direktora će 2. marta doneti povoljnu odluku o sklapanju aranžmana sa Srbijom što će biti signal celom svetu da je Srbija na dobrom putu", izjavio je premijer Aleksandar Vučić na današnjoj konferenciji za novinare.

- Srbija 11. februara i dalje nije u deficitu. Bićemo u deficitu, ali verujem da će on biti manji od predviđenog - rekao je Vučić.

On je najavio da će do juna završiti proces >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << privatizacije i najavio brojne dobre vesti za veliki broj kompanija.

- Imamo više nego ikad zainteresovanih kompanija za investicije.

On je dodao i da zna da će Srbija za Telekom dobiti više nego što se nadala jer je "izabran pravi momenat".

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.