Standard neće više brzo rasti

Izvor: Danas, 01.Jun.2010, 21:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Standard neće više brzo rasti

Sunovrat dinara u poslednjih nekoliko meseci ove godine, kao i slična situacija početkom i krajem prethodne, kod mnogih građana je pobudio strah od inflatornog talasa i pada životnog standarda kakav većina još pamti iz prošlosti. Međutim, iako građani i dalje na kurs gledaju kao na osnovni pokazatelj blagostanja, statistika pokazuje da i pored oštrog slabljenja dinara u odnosu na evro, građani imaju više novca i bolje žive.

Nastavak na Danas...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Živimo bolje nego ranijih godina?

Izvor: B92, 02.Jun.2010, 02:25

Beograd -- Statistika pokazuje da i pored oštrog slabljenja dinara u odnosu na evro, građani imaju više novca i bolje žive nego ranije...Prosečna plata u poslednjih devet godina učetvorostručena u evrima..Ali i to što se sada živi bolje nego početkom ovog milenijuma ne znači da se živi dobro....

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.