Srpski kralj mesa kupio Jugoeksport u centru BG

Izvor: B92, 26.Dec.2016, 14:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski kralj mesa kupio Jugoeksport u centru BG

Beograd -- Zgrada "Jugoeksporta" u Beogradu prodata je srpskom kralju mesa Petru Matijeviću, za 7,3 miliona evra, pišu Večernje novosti.

Reč je o velelepnom zdanju u beogradskoj Kolarčevoj ulici. Zgrada je već deceniju bila na prodaju, ali do sada je niko nije kupio.

Prva procena je bila da vredi 20 miliona evra, ali joj je cena padala, posle svake neuspešne licitacije.

Ipak, danas je prihvaćena ponuda srpskog kralja mesa Petra Matijevića.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.