Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jan.2015, 21:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srem nestrpljivo iščekuje "Gerlingera"
Pozitivni efekti prodaje "Mitrosa", pored toga što se ogledaju u zapošljavanju oko 400 radnika, odraziće se i na proizvođače stoke i stočne hrane sa teritorije grada Sremska Mitrovica, koji su zainteresovani za saradnju sa kupcem ovog preduzeća - austrijskim "Gerlingerom".
Oživljavanjem nekadašnjeg giganta klanične industrije povećava se potražnja za svinjama, a samim tim i za stočnom hranom.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













