Izvor: B92, 22.Jan.2009, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sporazum o saradnji privrednika

Ljubljana -- Predstavnici srpskog i slovenačkog udruženja menadžera potpisaće sporazum o saradnji, najavio je predsednik Srpske asocijacije menadžera Slobodan Vučićević.

Kako je rekao Vučićević, Slovenija je jedan od najvećih privrednih partnera Srbije i postoji želja da se ta saradnja unapredi radi povećanja konkurentnosti kompanija obeju zemalja.

"Uporedo sa razvijanjem svojih preduzeća, menadžeri iz Srbije i Slovenije svesni su da je nabolja i najkvalitetnija saradnja s komšijama. Najbolju trgovinu, najboji kvalitet saradnje možete napraviti sa zemljama u susedstvu i zato treba razvijati regionalnu saradnju”, smatra on.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.