Izvor: B92, 15.Okt.2020, 08:59
Severna Makedonija privatizuje poštu
Vlada Severne Makedonije odobrila je zakonske amandmane koji će otvoriti put za delimičnu ili potpunu privatizaciju operatora poštanskih usluga u zemlji.
Povezane vesti
Makedonci odlučili da privatizuju poštu
Izvor: Kamatica.com, 15.Okt.2020
Vlada Severne Makedonije odobrila je zakonske amandmane koji će otvoriti put za delimičnu ili potpunu privatizaciju operatora poštanskih usluga u zemlji..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















