Izvor: SEEbiz.eu, 17.Mar.2014, 16:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sarajevska berza: Skroman početak sedmice
SARAJEVO - Sva tri indeksa sedmicu započinju u crvenom, a najveći pad (0,70%) bilježi BIFX. Vrijednost SASX-10 smanjena je za 0,42%, dok je SASX-30 u minusu 0,02%.
Povezane vesti
Sarajevska berza: Uspješna aukcija trezorskih zapisa
Izvor: SEEbiz.eu, 18.Mar.2014, 15:36
SARAJEVO - Indeksi su u plusu, a najveći rast (0,82%) ostvario je SASX-10. BIFX je ojačao za 0,48%, dok je SASX-30 zabilježio rast od 0,22%.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEbiz.eu. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEbiz.eu. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





