Ryanair od marta uvodi liniju Banja Luka-Berlin

Izvor: SEEbiz.eu, 04.Dec.2018, 17:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ryanair od marta uvodi liniju Banja Luka-Berlin

BANJA LUKA - Niskobudžetna avio-kompanija Ryanair od marta sa banjalučkog aerodroma uvodi još jednu liniju, za Berlin.

Ovo su danas u Banjaluci potvrdili predstavnici ove irske kompanije koji su izrazili veliko zadovoljstvo sa prometom putnika na banjalučkom aerodromu.

Za manje od mjesec dana na aerodromu u Mahovljanima bilo je gotovo 10.000 putnika na sve tri linije, Brisel, Memingem i Stokholm. Za Berlin će, kako je najavljeno, biti dvije linije sedmično. >> Pročitaj celu vest na sajtu SEEbiz.eu <<

– Kako bismo proslavili ove lijepe vijesti, nudimo sve karte po deset evra za sve destinacije u januaru i februaru – poručili su iz kompanije Ryanair .

Ministar saobraćaja i veza RS Neđo Trninić rekao je da se saradnja sa ovom kompanijom pokazala kao pravi pogodak o čemu, kako je rekao, govore podaci o prometu putnika.

On je rekao da će zbog povećanog prometa na banjalučkom aerodromu biti zaposleno deset novih ljudi, izviejstila je Srpskainfo.

Nastavak na SEEbiz.eu...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEbiz.eu. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEbiz.eu. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.