Izvor: B92, 29.Jan.2014, 20:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radnici saznali za otkaz na Jutjubu
Umesto da im direktno uruči otkaz, Veretilnek im se obratio putem video poruke u kojoj kaže da je njihovo otpuštanje rezultat mera štednje i kresanja budžeta
Alberto Veretilnek, guverner južne argentinske provincije Rio Negro, podigao je veliku prašinu nakon što je na JuTjubu postavio snimak u kojem saopštava da je otpustio polovinu od 340 službenika javnih institucija.
Kako prenosi Frans pres, umesto da im direktno uruči otkaz, Veretilnek im se sinoć obratio putem >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << video poruke u kojoj objašnjava da je njihovo otpuštanje rezultat mera štednje i kresanja budžeta.
"Odlučio sam da smanjim broj javnih radnika za 50 odsto, a oni koji budu nastavili da rade primaće 15 odsto manje plate", naveo je guverner Rio Negra, poljoprivredne i turističke provincije poznate po ski centru Bariloče.
Radnici saznali za otkaz na Jutjubu
Izvor: Akter, 29.Jan.2014
Umesto da im direktno uruči otkaz, Veretilnek im se obratio putem video poruke u kojoj kaže da je njihovo otpuštanje rezultat mera štednje i kresanja budžeta
Gledate li ovo? Dobili ste otkaz!
Izvor: Mondo, 30.Jan.2014, 03:22
Guverner argentinske provincije podigao je prašinu nakon što je na YouTubu postavio snimak u kojem saopštava da je..








