Izvor: Danas, 16.Dec.2010, 19:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pusta obećanja
Samo molim članove Vlade da ne izađu opet pred kamere i pričaju kako su u izveštaju Državne revizorske institucije, kao propusti, navedene samo računovodstvene greške koje ćemo brzo otkloniti. Stvarno bi bilo previše. Je li računovodstvena greška kada neko zapošljava nekog svog po ugovoru o delu iako za taj posao postoji čovek u ministarstvu? Ako je istinit podatak da portparolka jednog od naših ministarstava po ugovoru o delu drma pare i u jednoj od agencija za koju je to ministarstvo nadležno onda mu to dođe to. A zna se šta je to. I lepo su rekli još prošle godine da će to da otklone.
Ministarstvo rada ne zna za tendere
Izvor: B92, 17.Dec.2010, 11:15
Beograd -- Ministarstvo rada Rasima Ljajića jedno je od najkritikovanijih u izveštaju DRI, a bez tendera su kupovali čak i bolnice...U izveštaju Državne revizorske institucije o izvršenju budžeta za prošlu godinu, se navodi da su u tom resoru vlade pronađene brojne nepravilnosti, koje se uglavnom...











