Promene na Topčideru, direktor lično usmerava putnike VIDEO

Izvor: B92, 30.Jul.2018, 10:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Promene na Topčideru, direktor lično usmerava putnike VIDEO

Beograd -- Infrastruktura železnice Srbije promenila je organizaciju saobraćaja na železničkoj stanici Topčider kako putnici više ne bi prelazili koloseke.

Nenad Stanisavljević, predstavnik za medije Infrastrukture železnice Srbije kaže da vozovi iz Beograda za Bar od petka polaze isključivo sa prvog koloseka.

Reč je o dva poslaka – u 9.21 i 21.21, a od petka se u njih ulazi direktno sa perona.

“Celokupno rukovodstvo predvođeno generalnim >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << direktorom od petka je za svaki polazak je bilo ovde kako bi propratili novu organizaciju i usmeravali putnike”, naveo je Stanisavljević.

O nizu novina za putnike o kojim aje govorio Stanisavljević, između ostalog i kako da lakše nađu svoje vaogone, pogledajte u videu:

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.