Izvor: S media, 10.Avg.2010, 13:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prodaje nevinost na Internetu
Gospođica Proleće, kako samu sebe zove osamnaestogodišnja Mađarica odlučila je da proda svoju nevinost na sajtu eBay da bi spasila porodičnu kuću.
Ponude su dostigle cenu od 100.000 funti. Pobednik aukcije je bio Britanac koji nije ponudio novac već da je oženi. Mađarica je odbila ponudu jer je njoj potreban novac, a ne da se uda.
Prodaju nevinosti doživljava kao romantičan potez jer će time učiniti plemeniti potez i spasiti svoju porodicu.Aukcija za njenu nevinost će se nastaviti.
Povezane vesti
Tinejdžerka prodaje nevinost na Internetu
Izvor: Radio 021, 10.Avg.2010
Mađarica stara 17 godina odlučila se na ovaj šokantan potez da bi spasila porodičnu kuću.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








