Požar na salašu, spašeno 75 ovaca i jaganjaca

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Apr.2015, 19:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Požar na salašu, spašeno 75 ovaca i jaganjaca

Požar na salašu porodice Davidović planuo je noćas pola sata posle ponoći.

Vlasnik salaša Zoran Davidović i njegova supruga nisu povređeni, uspeli su da spasu 75 ovaca i jaganjaca, ali su ostali bez kuće u kojoj su boravili, štala za stoku, poljoprivredne mehanizacije i velike količine stočne hrane.

Protivpožarni inspektor je štetu procenio na 10.000 evra.

Davidović sumnja da je požar podmetnut, a prema nezvaničnim informacijama u toku pre podneva u policijsku stanicu Bela Crkva privedeno je nekoliko osoba.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.