Popust za nezaposlene u Maksi supermarketima

Izvor: Blic, 03.Jul.2012, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Popust za nezaposlene u "Maksi" supermarketima

Kompanija "Delez Srbija" najavila je danas da će do 6. jula nezaposlenima odobravati popust od 10 odsto na račune u supermarketima "Maksi".

Direktor prodaje "Delez Srbija" Slobodan Rudan rekao je novinarima da je za odobravanje popusta potrebno poneti potvrdu o nezaposlenosti koja se dobija u Nacionalnoj službi za zapošljavanje.

On je ocenio da će ova akcija pomoći velikom broju nezaposlenih i dodao da je "Maksi" prethodnih meseci već snizio cene, kao i da se >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dobro pokazala akcija popusta za penzionere.

Nezaposleni će popust moći da ostvare u 115 supermarketa "Maksi", bez obzira na broj kupovina ili na iznos na računu.

Rudan je naveo da će posle ovih prvih pet dana akcije, razmotriti efekte i odlučiti da li će akcija biti nastavljena, ali da je priritet da se pridobiju novi kupci.

Prema evidenciji Nacionalne službe za zapošljavanje, u Srbiji ima više od 750.000 nezaposlenih.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.